top of page

Dni Otwarte już 19 maja!

Dni Otwarte łęczyńskiego SMS-u zbliżają się wielkimi krokami. Dlatego jeśli łączysz swoją przyszłość z futbolem i chcesz zobaczyć, jak funkcjonuje nasza szkoła, zapraszamy do odwiedzenia jej 19 maja.


Podczas Dni Otwartych osoby zainteresowane nauką w SMS-ie mają okazję, by poznać funkcjonowanie szkoły od środka. Kandydaci mogą dowiedzieć się, jak wyglądają lekcje i obejrzeć jakie warunki oferuje Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Ponadto to wydarzenie daje szansę na poznanie trenerów oraz udział w zajęciach na obiektach sportowych Górnika Łęczna.


Wybór naszej placówki pozwala na połączenie nauki z rozwijaniem swoich umiejętności i piłkarskiej pasji. Tegoroczne Dni Otwarte będą składały się z dwóch części. Pierwszą z nich stanowi wizyta w szkole, podczas której zaprezentujemy ofertę edukacyjną oraz bazę dydaktyczną. Drugą częścią jest trening otwarty przeprowadzony na boiskach występującego obecnie w Fortuna 1. Lidze Górnika Łęczna.


Aby wziąć udział w Dniach Otwartych, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod poniższym linkiem:Harmonogram Dni Otwartych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łęcznej:


Poznaj SMS Górnik Łęczna

  • 17:00 Prezentacja oferty szkoły (aula w siedzibie SMS GKS przy ul. Bogdanowicza 9 w Łęcznej)

  • 17:15 Czas na wasze pytania i nasze odpowiedzi

  • 17:30 Zwiedzanie bazy dydaktycznej Szkoły SMS GKS​


Trening otwarty dla uczestników Dni Otwartych

  • 18:10 Zbiórka przed treningiem (szatnie przy trybunie A, Stadion Górnika Łęczna SA, al. Jana Pawła II w Łęcznej)

  • 18:30-19:30 Trening

Comments


bottom of page