top of page

Dołącz do nas!

Rekrutacja na nowy rok szkolny 2022/2023 rozpoczęta!


Zapraszamy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Górnika Łęczna wszystkie zawodniczki i wszystkich zawodników, którzy chcą połączyć naukę z profesjonalnym sportem. Jesteśmy jedyną szkołą w województwie lubelskim prowadzoną przez profesjonalny klub piłkarski. Ucząc się w naszej szkole jesteś częścią najlepszej akademii piłkarskiej w województwie lubelskim. Naszym celem jest, aby jak najwięcej utalentowanych sportowców, doskonaliło swoje umiejętności i mogło pokonywać kolejne szczeble kariery.


Wszystkie potrzebne informacje dotyczące zapisów do naszej szkoły, dot. terminów, zasad, regulaminu rekrutacji oraz informacje o testach sprawności fizycznej, znajdziecie w zakładce Rekrutacja


Dowiedz się dlaczego warto wybrać SMS Górnik Łęczna więcej....


Jeśli masz pytania dot. rekrutacji, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem tel.: +48 507 002 855 lub odwiedź nas na naszych dniach otwartych i zobacz jak wygląda nauka w naszym liceum.
Komentarai


bottom of page