top of page

Inauguracyjna porażka rezerw

W swoim pierwszym meczu podczas rundy wiosennej rozgrywek hummel IV ligi zespół rezerw Górnika Łęczna przegrał z drugą drużyną Motoru Lublin 0:2.


Po rundzie jesiennej lublinianie plasowali się wyżej od zielono-czarnych i to oni lepiej rozpoczęli to spotkanie. W 13. minucie drogę do bramki Górnika znalazł Bohdan Krywołapow. Podopieczni Daniela Ruska dążyli do odrobienia strat, jednak nie potrafili pokonać golkipera gospodarzy. W samej końcówce na listę strzelców wpisał się Maciej Baryła, ustalając wynik spotkania na 2:0 dla Motoru. Przegrana z żółto-biało-niebieskimi była dziesiątą ligową porażką rezerw Górnika w trwających rozgrywkach. W siedemnastoosobowej kadrze łęczyńskiego zespołu na to spotkanie znalazło się dziewięciu uczniów naszej szkoły.


Motor II Lublin - Górnik II Łęczna 2:0 (1:0)


Górnik: Kiliszek (SMS) - Sienicki (SMS), Pendel (SMS), Gulczyński (83' Khasanov), Kocyła, Żabiński (SMS) (61' Szałachowski), Steszuk (SMS) (80' Iwańczuk), Czelej (46' Wachowicz) (SMS), Bronowicki (SMS), Golba, Brzyski (SMS) (90' Mołodecki)Comments


bottom of page