Julia Okoń ze stypendium Prezesa Rady Ministrów
- 6 lis 2024
- 1 minut(y) czytania
Uczennica klasy 3a Julia Okoń odebrała wczoraj z rąk wojewody lubelskiego Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2024/2025.

Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wyniki co najmniej dobre.
Julia Okoń znalazła się wśród 229 uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego, którzy otrzymało w roku szkolnym 2024/2025 stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystości wręczenia dyplomów odbyła się we wtorek w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego a udział w niej wziął wojewoda lubelski Krzysztof Komorski oraz wicewojewoda Andrzej Maj.










![Gra terenowa EKO-QUEST na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg)
![Testy sprawnościowe na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg)
Komentarze