top of page

Juniorzy starsi zakończyli sezon przegraną ze Stalą

Zawodnicy Górnika Łęczna zwieńczyli rywalizację w Lidze Makroregionalnej U19 porażką. Ekipa złożona w większości z uczniów naszej szkoły uległa Stali Rzeszów, przegrywając 0:2.


W ostatnich tygodniach łęcznianie nie notowali najlepszych wyników w starciach z najlepszymi drużynami makroregionu. Zielono-czarni przegrali cztery mecze z rzędu i z pewnością chcieli przełamać się na własnym boisku w pojedynku ze Stalą Rzeszów. Gospodarze nie potrafili otworzyć wyniku, a reprezentanci Podkarpacia zaprezentowali dużo lepszą skuteczność. W końcówce pierwszej połowy Oleksander Somkin umieścił piłkę w bramce Górnika, przez co na półmetku rywalizacji to rzeszowska drużyna prowadziła 1:0. W drugiej części przyjezdni postawili kropkę nad "i". Po trafieniu Filipa Nilipińskiego zawodnicy Stali powiększyli swoją przewagę i ostatecznie wywieźli z Łęcznej komplet punktów. Podopieczni Karola Wiecha zakończyli rozgrywki Ligi Makroregionalnej U19 na siódmym miejscu w ośmiozespołowej stawce. Zielono-czarni zdobyli 11 punktów, notując bilans trzech zwycięstw, dwóch remisów oraz dziewięciu porażek.


Górnik Łęczna U19 - Stal Rzeszów U19 0:2 (0:1)


Górnik: Ostrowski (SMS) (80' Niewiadomski) (SMS) - S. Gęca (SMS), Szczerba (SMS), Luchowski (SMS), Dyś (SMS), Garbacz (SMS), Jawidzyk (SMS) (63' Mroszczyk) (SMS), Dotsenko, Radko (SMS), Smorga (SMS) (48' Zduńczyk) (SMS), Marotto (SMS) (76' Sawka) (SMS)


Comments


bottom of page