top of page

Kiermasz podręczników 2022

Biblioteka szkolna zaprasza na tegoroczny kiermasz podręczników. Aby wziąć udział w kiermaszu i zapoznać się z ofertą książek odwiedź profil naszej bibliotek na facebooku.


Regulamin kiermaszu:
  1. Kiermasz odbywa się za pośrednictwem profilu biblioteki szkolnej na Facebooku.

  2. Oferta podręczników prezentowana jest w formie zdjęć. Kupujący pod zdjęciem wybranego podręcznika zostawia komentarz rezerwacyjny zgodny z wzorem: „Rezerwuję, imię i nazwisko, klasa”.

  3. Obowiązuje zasada pierwszeństwa. Pierwszy poprawnie zapisany komentarz pozwala zarezerwować książkę na czas 2 dni (dzień dokonania rezerwacji i dzień po nim następujący).

  4. Uczeń który rezerwuje książkę lub uczeń dla którego jest rezerwowana książka powinien w ciągu 1 dnia od dnia rezerwacji odebrać zamówione książki przekazując ustaloną w ofercie kwotę.

  5. Odbiór książek odbywać się będzie w bibliotece szkolnej w godzinach jej pracy.

  6. Nieodebranie zakupionych książek w ciągu 1 dnia po rezerwacji anuluje rezerwację, która automatycznie przypada kolejnej w osobie, która zostawiła poprawny komentarz rezerwacyjny. Gdy nie ma kolejnej rezerwacji podręcznik trafia ponownie do oferty.

  7. Organizator nie bierze odpowiedzialności za nietrafny wybór podręcznika przez kupującego

  8. W przypadku dużego zainteresowania ofertą kiermaszu organizator może wydłużyć sprzedaż maksymalnie o 1 dzień – do dnia 19 września (pon.)

Комментарии


bottom of page