Klaudia Zieja powołana do reprezentacji Polski w Teqball
- 12 gru 2024
- 1 minut(y) czytania

Nasza uczenica znalazła się na liście 10 powołanych przez Polski Związek Teqball na Ligę Narodów która odbędzie w dniach 20 – 22 grudnia w Palais des Sports w Paryżu. Warto również dodać ze Klaudia jest jedyną powołaną kobietą w gronie reprezentatów Polski. Lidze Narodów wezmą udział zawodniczki i zawodnicy z Belgii, Danii, Francji, Polski, Węgier, Niemiec, Portugalii i Słowacji.

Dla "Ziejki" wyjazd na Ligę Narodów nie jest pierwszym występem na arenie międzynarodowej w Teqball. Klaudią z orzełkiem na piersi rok temu zajeła 5 miejsce na Mistrzostwach Europy na Słowacji grając w deblu z Marią Nowak,
z którą w 2022 została mistrzynią Polski U-16 w Teqball. Obecnie "Ziejka" jest brązową medalistką Polski w deblu kobiet wraz z uczennicą naszej szkoły - Mają Wypych.
Brawo Klaudia! Gratulujemy!
Fot. Jacek Prondzynski
![Gra terenowa EKO-QUEST na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg)
![Testy sprawnościowe na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg)
Komentarze