top of page

Michał Sienicki w kadrze meczowej pierwszej drużyny

Piłkarze Górnika Łęczna rozpoczęli ligową rywalizację w sezonie 2023/2024 od remisu z Wisłą Kraków (2:2). W kadrze meczowej zielono-czarnych na mecz z "Białą Gwiazdą" znalazł się reprezentant łęczyńskiego SMS-u Michał Sienicki.


Michał Sienicki już w okresie przygotowawczym otrzymywał szanse od sztabu szkoleniowego. Nasz uczeń wystąpił we wszystkich sparingach łęczyńskiego zespołu podczas letnich przygotowań. Mecz inaugurujący rywalizację w Fortuna 1. Lidze reprezentant SMS-u rozpoczął na ławce rezerwowych i ostatecznie nie pojawił się na boisku. Starcie Górnika z Wisłą miało bardzo wyrównany przebieg. Podopieczni Ireneusza Mamrota objęli prowadzenie po bramce Miłosza Kozaka, jednak przyjezdni odpowiedzieli trafieniami Joana Romana i Mikiego Villara. Łęcznianie walczyli do końca i w 86. minucie wyrównali za sprawą Adama Dei. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i podziałem punktów.


W następnej kolejce Fortuna 1. Ligi Górnik Łęczna podejmie Arkę Gdynia (28 lipca, 18:00).


Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2:2 (1:1) Bramki dla Górnika: Miłosz Kozak, Adam Deja


Górnik: Gostomski - Zbozień, Klemenz, de Amo, Dziwniel (66' Grabowski), Kozak, Kryeziu, Łukasiak (55' Janaszek), Deja, Gąska (66' Żyra), Roginić (66' Podliński)

Comments


bottom of page