Nasze uczennice triumfatorkami Lubartów Cup!
- 7 mar 2023
- 1 minut(y) czytania
Kobieca drużyna Górnika do lat 17 oparta na zawodniczkach naszej szkoły zwyciężyła w ostatni weekend seniorski turniej Lubartów Cup. Najlepszą piłkarką zawodów wybrano Emilię Walczak. Brawo!
Zespół U-17 wsparty czterema zawodniczkami z drugiej drużyny Górnika nie dał szans konkurencji. Podczas dwudniowych zawodów zielono-czarne rozegrały sześć spotkań i odniosły sześć zwycięstw, nie tracąc przy tym nawet jednej bramki. W pokonanym polu nasze reprezentantki pozostawiły Zamłynie Radom, Diamenty Warszawa, Iskrę Krzemień, MOSiR Lubartów, Wisłę Płock oraz Dargfil Tomaszów.
Wyniki GKS-u Górnika Łęczna U17 podczas Lubartów Cup:
GKS Górnik Łęczna - Zamłynie Radom 5:0 Diamenty Warszawa - GKS Górnik Łęczna 0:6
GKS Górnik Łęczna - Iskra Krzemień 12:0
MOSiR Lubartów - GKS Górnik Łęczna 0:3 Wisła Płock - GKS Górnik Łęczna 0:5 GKS Górnik Łęczna - Dargfil Tomaszów 6:0

![Gra terenowa EKO-QUEST na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg)
![Testy sprawnościowe na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg)
Komentarze