top of page

Plan sparingów drugiej drużyny Górnika

Rezerwy Górnika Łęczna, które opierają się na reprezentantach naszej szkoły wznowiły przygotowania do rundy wiosennej. Zielono-czarni są już po pierwszym sparingu, a zespół czeka jeszcze sześć meczów kontrolnych.


Jesienią ekipa prowadzona przez trenera Michała Kowalczyka zanotowała bilans pięciu zwycięstw, czterech remisów i dziewięciu porażek, co uplasowało zielono-czarnych na dwunastym miejscu w ligowej tabeli. Przed startem rundy wiosennej rezerwy Górnika rozegrają jeszcze sześć sparingów, w których zmierzą się z ligowymi rywalami, ale także z zespołami z niższych lig. W styczniu łęcznianie rywalizowali w meczu kontrolnym z aktualnym wiceliderem IV ligi Janowianką Janów Lubelski, ulegając przeciwnikom 0:1. W kolejnych tygodniach drużynie opartej na uczniach naszej szkoły przyjdzie się mierzyć choćby z Lublinianką, Ogniwem Wierzbica czy Gryfem Gmina Zamość, a więc z drużynami plasującymi się w dolnej połowie ligowej tabeli. Runda wiosenna rozgrywek IV ligi lubelskiej rozpocznie się w połowie marca.


Plan sparingów drugiej drużyny Górnika Łęczna w zimowym okresie przygotowawczym:


27.01 - Janowianka Janów Lubelski 0:1

03.02 - Lublinianka

11.02 - Ogniwo Wierzbica

17.02 - Wisła II Puławy

24.02 - Gryf Gmina Zamość

02.03 - Sparta Rejowiec Fabryczny

09.03 - Ludwiniak Ludwin


Comments


bottom of page