top of page

Remis Górnika z Arką, Michał Sienicki w kadrze meczowej

W 2. kolejce Fortuna 1. Ligi piłkarze Górnika Łęczna zremisowali bezbramkowo z Arką Gdynia. W kadrze meczowej zielono-czarnych na to spotkanie znalazł się uczeń naszej szkoły Michał Sienicki.


Na inaugurację rywalizacji na zapleczu PKO Ekstraklasy drużyna z Łęcznej zremisowała przed własną publicznością z Wisłą Kraków 2:2. W starciu z Arką podopieczni Ireneusza Mamrota chcieli wywalczyć komplet punktów. Spotkanie było dosyć wyrównane, a obie drużyny miały szanse na przechylenie zwycięskiej szali na swoją stronę. Natomiast ostatecznie bramki nie padły, a mecz zakończył się rezultatem 0:0. Po raz kolejny w kadrze meczowej Górnika znalazł się reprezentant łęczyńskiego SMS-u Michał Sienicki. Podobnie jak w pojedynku z Wisłą uczeń naszej szkoły nie pojawił się na boisku i całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.


W następnej kolejce Fortuna 1. Ligi zawodnicy Górnika Łęczna zagrają na wyjeździe z Miedzią Legnica (5 sierpnia, 15:00).


Górnik Łęczna - Arka Gdynia 0:0


Górnik: Gostomski - Zbozień, Klemenz, de Amo, Grabowski, Kozak, Kryeziu, Janaszek (58' Łukasiak), Deja (73' Żyra), Żyra (58' Gąska), Roginić (58' Podliński)Comments


bottom of page