top of page

Remis kadry U19 na zakończenie turnieju w Portugalii

W swoim trzecim meczu podczas turnieju towarzyskiego w Portugalii kobieca reprezentacja Polski do lat 19 zremisowała z gospodyniami 1:1. W spotkaniu wzięła udział przedstawicielka naszej szkoły Julia Piętakiewicz, która pojawiła się na placu gry w drugiej połowie.


Starcie z ekipą z Półwyspu Iberyjskiego rozpoczęło się bardzo dobrze dla Polek. W końcówce pierwszej połowy podopieczne Katarzyny Barlewicz objęły prowadzenie po trafieniu Martyny Duchnowskiej. Po zmianie stron Portugalki wyrównały stan rywalizacji, a ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W 73. minucie na boisko weszła reprezentantka SMS-u Julia Piętakiewicz, która zmieniła zdobywczynię bramki Martynę Duchnowską. Milena Kazanowska, która wystąpiła w dwóch pierwszych spotkaniach portugalskiego turnieju tym razem nie pojawiła się na placu gry.


Biało-Czerwone zakończyły turniej w Portugalii z bilansem zwycięstwa, remisu i porażki, plasując się na drugim miejscu. Najlepszym zespołem okazały się Islandki, trzecią pozycję zajęły Walijki, a czwartą reprezentantki Portugalii.


Portugalia U19 - Polska U19 1:1 (0:1)

Bramka dla Polski: Martyna Duchnowska


Polska: Seweryn - Bałdyga, Onoszko (60' Kolis), Cygan, Jendrzejczyk (46' Gąsiorek), Katowicz, Domin, Kozarzewska, Jędrzejewska (73' Skupień), Sobal, Duchnowska (73' Piętakiewicz)

Comments


bottom of page