top of page

Remis rezerw na zakończenie rundy zasadniczej

W ostatnim meczu rundy zasadniczej rywalizacji w grupie I hummel IV ligi lubelskiej rezerwy Górnika Łęczna zremisowały na wyjeździe ze Stalą Poniatowa 1:1. Jedyną bramkę dla łęczyńskiego zespołu zdobył uczeń SMS-u Kacper Żabiński.


Przed starciem w Poniatowej obie ekipy były świadome tego o co powalczą w kolejnej fazie sezonu. Zawodnicy Stali byli pewni gry w grupie mistrzowskiej, natomiast zielono-czarni rywalizacji w grupie spadkowej. Niżej notowana w tabeli drużyna z Łęcznej nie zamierzała odpuszczać i jako pierwsza zdobyła bramkę. Na początku drugiej połowy reprezentant łęczyńskiego SMS-u Kacper Żabiński umieścił piłkę w siatce, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. W końcówce gospodarze doprowadzili do remisu, a spotkanie zakończyło się rezultatem 1:1 i podziałem punktów.


W 18 meczach ligowych zielono-czarni zdobyli 19 punktów, co pozwoliło im na zajęcie siódmego miejsca w dziesięciozespołowej stawce. Teraz podopiecznych Daniela Ruska czeka rywalizacja w grupie spadkowej, gdzie będą rywalizowali o utrzymanie z Powiślakiem Końskowola, Opolaninem Opole Lubelskie, Orlętami Łuków, Bugiem Hanna, Spartą Rejowiec Fabryczny, Gromem Różaniec, POM-em Iskra Piotrowice, Kryształem Werbkowice i Błękitnymi Obsza.


Stal Poniatowa - Górnik II Łęczna 1:1 (0:0)

Bramka dla Górnika: Kacper Żabiński


Górnik: Kiliszek (SMS) - Pendel (SMS), Mołodecki, Gulczyński, Turek, Szałachowski, Bednarczyk, Żabiński (SMS), Kocyła (46' Steszuk) (SMS), Brzyski (SMS) (79' Wachowicz) (SMS), Golba


Commentaires


bottom of page