top of page

Sparingowa przegrana Górnika, występ naszych uczniów

W ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi zawodnicy Górnika Łęczna przegrali z Wisłą Kraków 0:1. W drugiej połowie starcia z "Białą Gwiazdą" na murawie pojawili się reprezentanci naszej szkoły: Michał Steszuk, Michał Wachowicz, Michał Sienicki i Szymon Małyska.


Wisła Kraków - Górnik Łęczna 1:0 (0:0)

Bramka: Szymon Sobczak 90'


Górnik: (I połowa) Gostomski - Bednarczyk, Cisse, de Amo, Grabowski, Młyński, Deja, Łukasiak, Durmus (42' Warchoł), Żyra, Podliński


(II połowa) Gostomski - zawodnik testowany, Cisse (65' Bednarczyk), de Amo (80' Sienicki) (SMS), Dziwniel, Łukasiak (80' Wachowicz) (SMS), Deja (65' Steszuk) (SMS), Roginić (65' Janaszek), Warchoł, Młyński (80' Małyska) (SMS), Podliński
Comments


bottom of page