Sparingowe zmagania uczniów w pierwszych drużynach
- 20 sty 2025
- 1 minut(y) czytania
Za naszymi pierwszymi drużynami udane powroty do grania w 2025 roku. Górnicy pokonali Avię Świdnik 7-0, natomiast Górniczki zwyciężyły 8-0 z Unią Lublin. W miniony weekend w pierwszych drużynach na boisku zameldowało się 11 uczennic oraz uczniów naszej szkoły.
W sobotę pierwszą grę kontrolną rozegrała pierwsza drużyna Górnika Łęczna, a rywalami Zielono-czarnych była Avia Świdnik. Ten sparing był debiutem w pierwszej drużynie zarówno dla Kuby Wilka, jak i Alana Dumy. Obydwaj uczniowie na boisku spędzili 30 minut. Poza debiutantami na murawie pojawił się również Michał Steszuk (50 minut).
Sobota byla również dniem w którym sparing rozgrywała pierwsza druzyna kobiet, a przeciwniczkami Górniczek była Unia Lublin. Na boisku podczas trwania spotkania pojawilo sie 8 uczennic SMS-u. Wiktoria Skrzypczak oraz Inez Sikora wpisały się na listę strzelczyń, rozgrywając kolejno 20 oraz 45 minut. Na murawie zameldowały się równiez: Sandra Urbańczyk (30 minut), Julia Ostrowska (25 minut), Emilia Walczak (45 minut), Lena Marczak (45 minut), Karolina Półtorak (20 minut) oraz Anna Gliszczyńska (45 minut).


















![Gra terenowa EKO-QUEST na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg)
![Testy sprawnościowe na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg)
Komentarze