Emilia Świderska przedłużyła kontrakt z Górnikiem
- 5 lip 2023
- 1 minut(y) czytania
Emilia Świderska związała się nowym kontraktem z GKS-em Górnik Łęczna. Nasza tegoroczna absolwentka grająca na pozycji obrończyni reprezentuje zielono-czarne barwy już od 2018 roku.
Minione rozgrywki były bardzo udane dla Emilii Świderskiej. Świeżo upieczona absolwentka łęczyńskiego SMS-u wraz z rezerwami GKS Górnika Łęczna wywalczyła awans do II ligi. Z pewnością ważny był dla niej majowy mecz pierwszego zespołu z Pogonią Dekpol Tczew, w którym zadebiutowała w Orlen Ekstralidze. - To dla mnie wyjątkowa chwila. Bardzo się cieszę, że zyskałam zaufanie trenerów, dzięki czemu zadebiutowałam w najwyższej klasie rozgrywkowej. Liczę na to, że w nowym sezonie dostanę więcej szans, a na koniec wspólnie z drużyną będziemy świętować dublet. Moim głównym celem na nadchodzący rok jest przede wszystkim dalszy rozwój, ale też oczywiście walka o pierwszy skład - powiedziała Emilia Świderska w wywiadzie z klubowymi mediami.

![Gra terenowa EKO-QUEST na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg)
![Testy sprawnościowe na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg)
Komentarze