top of page

FC Barcelona z naszą absolwentką w kadrze awansowała do fazy pucharowej Ligi Mistrzyń

Piłkarki FC Barcelony jak burza przeszły przez fazę grupową Ligi Mistrzyń. Zawodniczki "Blaugrany" zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie, zdobywając promocję do kolejnej fazy prestiżowych rozgrywek. Przypomnijmy, że w lipcu piłkarką "Dumy Katalonii" została nasza uczennica Emilia Szymczak.


Katalońska drużyna, która w poprzednim sezonie okazała się najlepsza w rozgrywkach Ligi Mistrzyń, również w trwających rozgrywkach ma duże szanse na wywalczenie trofeum. W sześciu meczach fazy grupowej piłkarki FC Barcelony zanotowały bilans pięciu zwycięstw i jednego remisu, przez co w cuglach zwyciężyły grupę A. Za swoimi plecami podopieczne Jonatana Giraldeza zostawiły Benficę, Eintracht Frankfurt oraz Rosengard.


Jedną z zawodniczek współtworzących kadrę zespołu jest Emilia Szymczak. Nasza była uczennica została zgłoszona do rozgrywek Ligi Mistrzyń, ale jeszcze nie zanotowała debiutu. Mamy nadzieję, że swoją ciężką pracą Emilka zdobędzie zaufanie trenera i pomimo młodego wieku wywalczy sobie miejsce w składzie katalońskiej ekipy.Comments


bottom of page