top of page

Milena Kazanowska przedłużyła kontrakt z Górnikiem

Reprezentantka naszej szkoły Milena Kazanowska podpisała nowy kontrakt z GKS-em Górnik Łęczna, wiążąc się z zielono-czarnymi do końca sezonu 2023/2024.


Zawodniczka pochodząca z Lubelszczyzny dołączyła do Górnika przed sezonem 2019/2020, wzmacniając drużyny juniorskie. Obecnie stanowi o sile defensywy pierwszego zespołu aktualnych wicemistrzyń Polski. W dwóch pierwszych wiosennych spotkaniach Orlen Ekstraligi Milena rozegrała pełne 180 minut. Ponadto otrzymała powołanie na lutowe zgrupowanie reprezentacji U-19 i wzięła udział w towarzyskim turnieju w Portugalii.


- Jestem w Górniku już cztery lata i bardzo cieszy mnie, że mogę reprezentować barwy klubu z regionu, z którego pochodzę, a więc Lubelszczyzny. Jestem tutaj szczęśliwa i każdego dnia z pokorą pracuję na to, by pomagać drużynie - powiedziała Milena Kazanowska w rozmowie z klubowymi mediami.


- Każdy rok spędzony w Łęcznej uczył mnie czegoś nowego. W tym momencie moja pewność siebie, jak i rola w drużynie jest coraz większa. Zaczynam grać w podstawowym składzie i zostawiam na boisku całe serce byśmy wspólnie osiągały swoje cele - dodała nasza uczennica.Comentários


bottom of page