top of page

Remis Górnika z Miedzią, nasi uczniowie w kadrze meczowej

W 20. kolejce Fortuna 1. Ligi zawodnicy Górnika Łęczna zremisowali bezbramkowo z Miedzią Legnica. W kadrze meczowej zielono-czarnych na to spotkanie znaleźli się reprezentanci naszej szkoły: Michał Sienicki oraz Michał Steszuk.


Starcie z Miedzią było dla łęczyńskiego zespołu pierwszym starciem o ligowe punkty w 2024 roku. Obie ekipy stworzyły sobie sytuacje strzeleckie w tym pojedynku, ale żadna z nich nie zakończyła się bramką i mecz zakończył się rezultatem 0:0 oraz podziałem punktów. Uznanie w oczach szkoleniowca pierwszej drużyny Górnika Łęczna znaleźli uczniowie naszej szkoły Michał Sienicki i Michał Steszuk. Obaj znaleźli się w meczowej "20", jednak całe spotkanie spędzili na ławce rezerwowych.


W następnej kolejce Fortuna 1. Ligi Górnik Łęczna zmierzy się na wyjeździe z Chrobrym Głogów (26 lutego, 18:00). Wcześniej podopieczni Pavola Stano rozegrają zaległe starcie z GKS-em Tychy (20 lutego, 18:00).


Górnik Łęczna - Miedź Legnica 0:0


Górnik: Gostomski - Bednarczyk, Cisse, de Amo, Grabowski (76' Durmus), Młyński (76' Podliński), Gąska (70' Warchoł), Łukasiak, Deja, Żyra, Roginić (86' Janaszek)


Pozostali rezerwowi: Woźniak, Sienicki (SMS), Dziwniel, Steszuk (SMS), Starzyński
Comments


bottom of page