top of page

Reprezentantki łęczyńskiego SMS-u w kadrze LZPN

Selekcjonerzy kadry wojewódzkiej juniorek młodszych ogłosili powołania na czerwcową konsultację szkoleniową. W gronie dziewiętnastu wyróżnionych zawodniczek znalazły się cztery uczennice naszej szkoły: Emilia Walczak, Oliwia Paradowska, Zuzanna Denis oraz Klaudia Smyk. Gratulujemy!


Zestawienie piłkarek powołanych na czerwcową konsultację szkoleniową kadry LZPN zdominowały nazwiska zawodniczek związanych z GKS Górnikiem Łęczna. Aż 10 z 19 powołanych reprezentuje barwy łęczyńskiego zespołu. Ważną rolę w tej kadrze bez wątpienia odegrają przedstawicielki naszej szkoły, ponieważ powołania otrzymały cztery uczennice klasy Ib: Emilia Walczak, Oliwia Paradowska, Zuzanna Denis i Klaudia Smyk.


Lista zawodniczek powołanych na konsultację szkoleniową kadry U15 Lubelskiego Związku Piłki Nożnej:


Oliwia Lewicka (GKS Górnik Łęczna) Oliwia Szymanek (GKS Górnik Łęczna) Emilia Walczak (GKS Górnik Łęczna) (SMS) Oliwia Paradowska (GKS Górnik Łęczna) (SMS) Zuzanna Denis (GKS Górnik Łęczna) (SMS) Klaudia Smyk (GKS Górnik Łęczna) (SMS) Wiktoria Skrzypczak (GKS Górnik Łęczna) Maja Kawiak (GKS Górnik Łęczna) Natalia Cielebąk (GKS Górnik Łęczna) Wiktoria Rutkowska (GKS Górnik Łęczna) Wiktoria Jakimińska (Stowarzyszenie Perły Lublin) Anna Raczyńska (Stowarzyszenie Perły Lublin) Michalina Opoka (MKS Stal Poniatowa) Martyna Mroczkowska (LKS Orkan Bełżec) Natalia Fabijańczuk (MKS Podlasie Biała Podlaska) Faustyna Matyśkiewicz (KS Stella Kraśnik) Zuzanna Lendzion (KS Stella Kraśnik) Jagoda Firlej (KS Stella Kraśnik) Martyna Rodak (MKS Avia Świdnik)




Comments


bottom of page