top of page

Rezerwy Górnika lepsze od Granitu

W meczu kontrolnym podczas zimowego okresu przygotowawczego zespół rezerw Górnika Łęczna pokonał Granit Bychawa 3:1. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli uczniowie SMS-u: Diego Marotto, Michał Steszuk i Michał Sienicki.


Rywalizacja IV-ligowców wystartuje w trzeci weekend marca, a druga drużyna Górnika Łęczna w większości złożona z reprezentantów SMS-u w pocie czoła przygotowuje się do walki o ligowe punkty. W ostatni weekend podopieczni Daniela Ruska mierzyli się z Granitem Bychawa, który już jesienią zapewnił sobie grę w grupie mistrzowskiej IV ligi. Zielono-czarni, którzy wiosną powalczą o utrzymanie dobrze zaprezentowali się na tle wyżej notowanej drużyny i wygrali 3:1. Wszystkie bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli uczniowie naszej szkoły. Na listę strzelców wpisali się Diego Marotto (klasa III), Michał Steszuk oraz Michał Sienicki (obaj klasa II).


W następnym sparingu Górnik II Łęczna zagra z Gryfem Gmina Zamość (18 lutego).


Górnik II Łęczna - Granit Bychawa 3:1 Bramki dla Górnika: Diego Marotto, Michał Steszuk, Michał Sienicki


Górnik: Kiliszek (SMS) - Bronowicki (SMS), Kudła (SMS), Mołodecki, Kocyła, Pendel (SMS), Brzyski (SMS), Wachowicz (SMS), Steszuk (SMS), Marotto (SMS), Żabiński (SMS)

Ponadto grali: Koza (SMS), Mroszczyk (SMS), Choina (SMS), Luchowski (SMS), Sienicki (SMS)コメント


bottom of page