top of page

Rezerwy przegrały z Powiślakiem po golu absolwenta SMS-u

W 17. kolejce hummel IV ligi lubelskiej rezerwy Górnika Łęczna z reprezentantami naszej szkoły w składzie przegrały z Powiślakiem Końskowola 0:1. Komplet punktów ekipie z Końskowoli zapewniła bramka absolwenta SMS-u Cezarego Zdunka.


Zarówno zawodnicy drugiej drużyny Górnika, jak i piłkarze Powiślaka nie mieli przed tym spotkaniem szans na awans do grupy mistrzowskiej. Spotkanie toczyło się pod znakiem wyrównanej walki, a jego losy rozstrzygnęły się w samej końcówce. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry absolwent łęczyńskiego SMS-u Cezary Zdunek pokonał golkipera Górnika, ustalając wynik meczu na 1:0 dla Powiślaka. Kadra drużyny rezerw po raz kolejny była oparta na uczniach naszej szkoły. W pierwszej jedenastce zielono-czarnych znalazło się pięciu reprezentantów SMS-u. W drugiej połowie na boisku pojawił się szósty uczeń naszej szkoły, Norbert Kudła.


W następnej kolejce hummel IV ligi lubelskiej rezerwy Górnika Łęczna zagrają na wyjeździe ze Stalą Poniatowa (2 kwietnia, 15:00).


Górnik II Łęczna - Powiślak Końskowola 0:1 (0:0)

Górnik: Woźniak - Pendel (SMS), Mołodecki, Gulczyński (58' Iwańczuk), Kocyła, Szałachowski, Steszuk (SMS), Wachowicz (SMS) (82' Kudła) (SMS), Bronowicki (SMS), Golba, Brzyski (SMS)Comentarios


bottom of page