top of page

Trener Daniel Rusek dołączył do sztabu pierwszej drużyny

Z przyjemnością informujemy, że koordynator ds. szkolenia w naszej szkole Daniel Rusek dołączył do sztabu pierwszej drużyny Górnika Łęczna. Gratulujemy Panie Trenerze!


W sezonie 2022/2023 trener Daniel Rusek prowadził drużynę rezerw Górnika Łęczna. Wiosną zielono-czarni rywalizowali w grupie spadkowej hummel IV ligi. Drugi zespół łęczyńskiego klubu oparty na uczniach naszej szkoły prezentował solidną grę i kilka kolejek przed końcem rozgrywek zapewnił sobie utrzymanie. Teraz przed trenerem Danielem Ruskiem nowe wyzwania i praca w sztabie szkoleniowym Ireneusza Mamrota, który opowiedział o cechach swojego asystenta. - Wzmocni nas Daniel Rusek z akademii, którego już kilkukrotnie zapraszałem na treningi pierwszego zespołu. Dużo z nim rozmawiałem, jest to osoba z Łęcznej, więc bezpośrednio związana z klubem. Pozwoli nam to na skupienie się nie tylko na taktyce, ale też chcielibyśmy wprowadzać indywidualne treningi dla zawodników, niezależnie od ich wieku. Cieszę się, że klub wyraził zgodę na rozszerzenie ławki trenerskiej - powiedział Ireneusz Mamrot za pośrednictwem klubowych mediów.Comments


bottom of page