top of page

Występ naszych uczniów w sparingu pierwszej drużyny

Pierwszy zespół Górnika Łęczna przegrał w meczu kontrolnym z III-ligową Chełmianką Chełm 0:1. W składzie zielono-czarnych na to spotkanie znalazło się kilku uczniów naszej szkoły.


Sparing pomiędzy Górnikiem i Chełmianką został rozegrany dzień po ligowym pojedynku łęczyńskiej drużyny, w którym podopieczni Ireneusza Mamrota zremisowali 0:0 z Arką Gdynia. Szansę gry w tym meczu kontrolnym otrzymali zawodnicy, którzy nie zagrali w starciu z gdynianami lub weszli z ławki rezerwowych. Konfrontację z Chełmianką w wyjściowym składzie rozpoczęło dwóch reprezentantów łęczyńskiego SMS-u: Michał Sienicki oraz Michał Steszuk. W późniejszej fazie spotkania na placu gry pojawili się inni uczniowie naszej szkoły: Patryk Pastusiak, Kacper Żabiński, Szymon Małyska, Michał Wachowicz oraz Dorian Bronowicki. Ostatecznie starcie w Chełmie zakończyło się wygraną gospodarzy 1:0 po bramce Bartłomieja Korbeckiego.


Chełmianka Chełm - Górnik Łęczna 1:0 (1:0)


Górnik: Woźniak - Bednarczyk, Cisse, Sienicki (SMS), Dziwniel, Kwiatkowski, Turek, Steszuk (SMS), Gąska, Podliński

Ponadto grali: Pastusiak (SMS), Żabiński (SMS), Starzyński, Małyska (SMS), Wachowicz (SMS), Bronowicki (SMS)
Commentaires


bottom of page