top of page

Zwycięska seria juniorów młodszych trwa w najlepsze

Osiem zwycięstw w ośmiu meczach to bilans juniorów młodszych Górnika Łęczna. Tym razem ekipa złożona z uczniów naszej szkoły wygrała z Avią Świdnik 2:0 po bramkach Kacpra Głowacza i Bartłomieja Gębickiego.


Pierwszą fazę rywalizacji z Lidze Wojewódzkiej podopieczni Daniela Onyszki zakończyli ze znakomitym bilansem siedmiu zwycięstw. Premierowym pojedynkiem zielono-czarnych w rundzie rewanżowej był mecz w Świdniku z tamtejszą Avią. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wygraną Górnika 5:0, dlatego świdniczanie byli żądni rewanżu. Natomiast przyjezdni szybko przejęli inicjatywę i objęli prowadzenie po trafieniu Kacpra Głowacza. W drugiej połowie bramkarza rywali pokonał Bartłomiej Gębicki, pieczętując komplet punktów dla łęczyńskiej ekipy. Warto podkreślić, że wszyscy zawodnicy Górnika, którzy wystąpili w tym spotkaniu są na co dzień uczniami naszej szkoły.


W następnej kolejce Ligi Wojewódzkiej juniorzy młodsi Górnika Łęczna podejmą BKS Lublin (13 maja, 11:00).


Avia Świdnik - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)

Bramki dla Górnika: Kacper Głowacz, Bartłomiej Gębicki


Górnik: S. Pracz (SMS) - E. Stadnicki (SMS) (65' Jasiński) (SMS), Dylewski (SMS), Pastusiak (SMS), Gnap (SMS) (53' Wronka) (SMS), Koza (SMS), Małyska (SMS), Skotarczak (SMS), Gębicki (SMS), Bajus (SMS), Głowacz (SMS) (70' O. Stadnicki) (SMS)

Comments


bottom of page