Awans do CLJ U-17
- 21 lis 2021
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 28 sie 2022
Juniorzy młodsi pokonali na wyjeździe, w ostatnim meczu sezonu, rówieśników z APPN Mielec 1:3 i awansowali do Centralnej Ligi Juniorów U-17. Gole na wagę awansu zdobyli uczniowie SMS Górnika Łęczna: Skotarczak 20′, Konojacki 35′, Steszuk 38′. Trenerzy: Daniel Onyszko, Karol Bujak.
Wszystkim zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy sukcesu!
Zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas konfrontacja z trudnym przeciwnikiem, który charakteryzuje się bardzo ofensywnym stylem gry.
Jednak ostatnie dni poświęciliśmy na wnikliwą analizę przeciwnika. Znaliśmy ich słabe strony, dodaliśmy do tego konsekwentną organizację gry szczególnie w defensywie i ogromną wolę walki. Cieszymy się z awansu do CLJ U-17, dzisiaj świętujemy, natomiast od jutra wracamy do treningów, gdyż na wiosnę czekają nas ciężkie mecze w Centralnej Lidze Juniorów. Gratulacje dla chłopaków za całą rundę i awans, który niewątpliwie jest sukcesem Akademii. Podziękowania dla całego sztabu trenerskiego, trenera przygotowania motorycznego oraz kierownika.
Trener Daniel Onyszko
![Gra terenowa EKO-QUEST na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg)
![Testy sprawnościowe na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg)
Komentarze