top of page

Grzegorz Bonin w SMS-ie!

Legendarny zawodnik Górnika Łęczna Grzegorz Bonin wzmocnił kadrę trenerską naszej szkoły. Były reprezentant Polski będzie współpracował z zespołem rezerw oraz drużyną juniorów młodszych.


Podczas swojej bogatej kariery zawodniczej Grzegorz Bonin rozegrał 278 spotkań w Ekstraklasie, zdobywając 38 bramek na najwyższym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Poza Górnikiem Łęczna nowy trener SMS-u reprezentował barwy Mewy Gniew, Wisły Nowe, Radomiaka Radom, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Polonii Warszawa, ŁKS-u, Pogoni Szczecin, Motoru Lublin, Lublinianki oraz Chełmianki Chełm. Zanotował także jeden występ w reprezentacji Polski, gdy 2 maja 2006 roku rozegrał 45 minut w meczu towarzyskim z Litwą.


Do końca obecnego sezonu Grzegorz Bonin będzie pełnił funkcję asystenta w sztabie szkoleniowym zespołu rezerw oraz asystenta w sztabie szkoleniowym drużyny juniorów młodszych U17. Jego ogromne doświadczenie na pewno pomoże zawodnikom naszej szkoły w rozwijaniu umiejętności piłkarskich oraz doskonaleniu techniki.
Comments


bottom of page