top of page

IV Liga: Trzy punkty dla Górnika

Świetny mecz rozegrały rezerwy Górnika Łęczna. Spotkanie zakończyło się wynikiem Bug Hanna 0:5 Górnik II Łęczna. Trzy bramki dla zielono-czarnych zdobyli uczniowie i absolwenci SMS'u: GOL Brzyski 10', GOL Golba 32', GOL Fiedeń 87'

Skład:

Latała [SMS], Bronowicki [SMS] (65' Kudła [SMS]), Kocyła [A. SMS], Mołodecki [A. SMS], Pluta [SMS] (80' Luchowski [SMS]), Iwańczuk (75' Pendel [SMS]), Szatała, Gulczyński, Golba [A. SMS] (65' Fiedeń [A. SMS]), Brzyski [SMS] (80' Choina [A. SMS]), Szałachowski (80' Żabiński [SMS])

Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, zwłaszcza jeżeli chodzi o fazę atakowania. Duża mobliność zawodników nad linią piłki pozwoliła tworzyć sytuacje podbramkowe. Znacznej poprawie uległa faza przejścia z atakowania do bronienia gdzie po każdej stracie byliśmy aktywni i staraliśmy się jak najszybciej ponownie być w posiadaniu piłki. Mieliśmy również gorszy okres po wznowieniu drugiej połowy, ta sytuacja się powtarza także musimy poszukać przyczyny dlaczego źle wchodzimy w drugą połowę