top of page

Juniorzy starsi ulegli rywalowi z Milejowa

Drużyna Górnika Łęczna U19 złożona z uczniów naszej szkoły wiosną będzie rywalizowała w Lidze Makroregionalnej. Podczas zimowych przygotowań podopieczni Karola Wiecha mierzyli się z występującym w lidze okręgowej Turem Milejów i przegrali to spotkanie 1:2.


Spotkanie rozgrywane na bocznym boisku Górnika rozpoczęło się lepiej dla ekipy z Milejowa, która objęła prowadzenie po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. W odpowiedzi uczeń klasy III SMS Mateusz Smorga wykorzystał "jedenastkę", doprowadzając do remisu. Na półmetku rywalizacji było 1:1. Po zmianie stron zawodnicy Tura przechylili zwycięską szalę na swoją stronę i ostatecznie zwyciężyli 2:1. Poza strzelcem gola w sparingu wystąpiło dziewięciu innych reprezentantów naszej szkoły.


W następnym sparingu zespół Górnika Łęczna U19 zmierzy się z seniorami Janowianki Janów Lubelski (18 lutego).


Górnik Łęczna U19 - Tur Milejów 1:2 (1:1)

Bramka dla Górnika: Mateusz Smorga (z rzutu karnego)


Górnik: Latała (SMS) - A. Gęca (SMS), Szczerba (SMS), Dyś (SMS), S. Gęca (SMS), Garbacz (SMS), Anatoli, Jawidzyk (SMS), Gonder (SMS), Zakharczuk (SMS), Smorga (SMS)Comments


bottom of page