Mocny początek przygotowań Górniczek
- 1 lut 2024
- 1 minut(y) czytania
Aż 16 bramek w dwóch pierwszych sparingach zimowego okresu przygotowawczego zdobyły zawodniczki GKS Górnika Łęczna. Wicemistrzynie Polski bez większych problemów pokonały Unię Lublin (11:1) oraz UKS SMS Łódź (5:0).
Sporą cegiełkę do tych efektownych zwycięstw dołożyły uczennice naszej szkoły. W starciu z Unią hat-tricka zanotowała Julia Piętakiewicz, a pozą nią na listę strzelczyń wpisały się Natalia Drożyńska, Julia Ostrowska oraz Jagoda Cyraniak. Jagoda dobrą dyspozycję strzelecką podtrzymała także w meczu z łodziankami, zdobywając swoją kolejną bramkę podczas zimowych przygotowań. Golkiperkę UKS-u pokonała także Wiktoria Skrzypczak. Rywalizacja w rundzie wiosennej Orlen Ekstraligi wystartuje już na początku marca, a zielono-czarne zmierzą się na inaugurację z APLG Gdańsk.

![Rok szkolny zakończony [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_c3e83c3405914b7e975668b866405894~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_c3e83c3405914b7e975668b866405894~mv2.jpg)
![Gra terenowa EKO-QUEST na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_9dc4b9745bcc48e49265285adb420cc5~mv2.jpg)
![Testy sprawnościowe na zdjęciach [GALERIA]](https://static.wixstatic.com/media/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg/v1/fill/w_980,h_652,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/931183_e5695ab0e8c24902a86237b11f907faa~mv2.jpg)
Komentarze