top of page

Remis rezerw w Opolu Lubelskim

Remisem 1:1 zakończył się mecz 21. kolejki IV ligi lubelskiej, w którym rezerwy Górnika Łęczna rywalizowały z Opolaninem Opole Lubelskie. Jedyną bramkę dla zielono-czarnych zdobył uczeń naszej szkoły Michał Wachowicz.


Na spotkanie z Opolaninem druga drużyna Górnika Łęczna została wzmocniona kilkoma zawodnikami z kadry pierwszego zespołu. Pojedynek w Opolu Lubelskim rozpoczął się lepiej dla gospodarzy. W 29. minucie Dariusz Drzazga pokonał Tomasza Woźniaka, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Po stracie bramki łęcznianie ruszyli do ataku z chęcią zdobycia wyrównującego gola. Podopieczni Michała Kowalczyka dopięli swego jeszcze przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się reprezentant naszej szkoły Michał Wachowicz. Po pierwszej połowie było 1:1. W drugiej części obie ekipy próbowały przechylić zwycięską szalę na swoją stronę, ale bramki nie padły, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Dla rezerw Górnika to był szósty remis w trwających rozgrywkach ligowych.


W następnej kolejce druga drużyna Górnika Łęczna podejmie KS Cisowiankę Drzewce (13 kwietnia, 18:30).


Opolanin Opole Lubelskie - Górnik II Łęczna 1:1 (1:1)

Bramka dla Górnika: Michał Wachowicz

Górnik: Woźniak - Rojek, Pastusiak (SMS), Sienicki (SMS), Mołodecki (46' S. Gęca) (SMS), Steszuk (SMS) (73' Koza) (SMS), Małyska (SMS) (52' A. Gęca), Wachowicz (SMS) (52' Marotto) (SMS), Błaziak (SMS) (13' Bajus) (SMS), Janaszek, Szałachowski (73' Skotarczak) (SMS)Comments


bottom of page