top of page

Rezerwy lepsze od Sparty

Kolejne zwycięstwo podczas przygotowań do rundy wiosennej odnieśli zawodnicy rezerw Górnika Łęczna. Drużyna w większości złożona z przedstawicieli naszej szkoły pokonała Spartę Rejowiec Fabryczny 2:1.


Podopieczni Daniela Ruska wygrali dwa poprzednie sparingi, pokonując Granit Bychawa oraz Start Krasnystaw. Dobrą passę podtrzymali także w starciu ze Spartą Rejowiec Fabryczny, zwyciężając 2:1. Obie bramki dla łęczyńskiego zespołu w pojedynku ze Spartą, która wiosną podobnie jak zielono-czarni będzie walczyć o utrzymanie w hummel IV lidze, zdobył uczeń klasy II SMS-u Kacper Żabiński. Poza Kacprem na boisku pojawiło się jedenastu innych reprezentantów naszej szkoły.


W następnym sparingu Górnik II Łęczna zmierzy się z Polesiem Kock (4 marca).


Górnik II Łęczna - Sparta Rejowiec Fabryczny 2:1

Bramki dla Górnika: Kacper Żabiński x2


Górnik: Pracz (SMS) - Bronowicki (SMS), Mołodecki, Sienicki (SMS), Słomka (SMS), Pendel (SMS), Brzyski (SMS), Wachowicz (SMS), Steszuk (SMS), Bajus (SMS), Żabiński (SMS)

Ponadto grali: Marotto (SMS), Luchowski (SMS), KhurshidaComments


bottom of page