top of page

Rezerwy lepsze od Tura

W swoim ostatnim sparingu podczas zimowego okresu przygotowawczego druga drużyna Górnika Łęczna wygrała z Turem Milejów 2:1 po bramkach uczniów SMS-u: Kacpra Brzyskiego i Michała Steszuka.


Ekipa prowadzona przez Daniela Ruska, która w kolejny weekend wróci do ligowej rywalizacji, stanęła naprzeciw drużynie Tura Milejowa. Zespół występujący w lubelskiej klasie okręgowej nie zamierzał odpuszczać w starciu z przeciwnikiem z wyższej ligi. Natomiast to zielono-czarni okazali się lepsi w tym pojedynku, ostatecznie wygrywając 2:1. Na listę strzelców wpisali się Kacper Brzyski (klasa IV) oraz Michał Steszuk (klasa II). Po raz kolejny reprezentanci SMS-u stanowili o sile drugiego zespołu Górnika Łęczna, a wśród 17 zawodników, którzy wzięli udział w spotkaniu z Turem, aż 11 na co dzień uczy się w naszej szkole.


W najbliższy weekend rezerwy Górnika Łęczna rozegrają pierwsze spotkanie rundy wiosennej hummel IV ligi, w którym zmierzą się z Motorem II Lublin.


Górnik II Łęczna - Tur Milejów 2:1

Bramki dla Górnika: Kacper Brzyski, Michał Steszuk


Górnik: Latała (SMS) - Bronowicki (SMS), Mołodecki, Pendel (SMS), Kocyła, Khurshida, Brzyski (SMS), Wachowicz (SMS), Steszuk (SMS), Luchowski (SMS), Żabiński (SMS)

Ponadto grali: Zabłotny (SMS), Mroszczyk (SMS), Iwańczuk, Orełko (SMS), Golba, Szałachowski
Comments


bottom of page