top of page

Silna piątka SMSu w Kadrze Polski U-17

  • 3 wrz 2022
  • 1 minut(y) czytania

Mecz Polska vs. Estonia zakończył się wynikiem 2:1. Na murawie na pełne 90 minut zameldowała się Sandra Urbańczyk, a po 80 minut spędziły Jagoda Cyraniak oraz Emilia Szymczak. Ania Gliszczyńska rozegrała 45 minut, a swoje 10 minut na murawie miała również Inez Sikora, która została dowołana na zgrupowanie.


Brawo dziewczyny!



 
 
 

Komentarze


bottom of page