top of page

Starcie rezerw na remis

W meczu kontrolnym rozgrywanym na bocznym boisku Areny Lublin druga drużyna Górnika Łęczna zremisowała z rezerwami Motoru Lublin 1:1. Bramkę dla zielono-czarnych zdobył uczeń SMS-u Mateusz Słomka.


Spotkanie z rezerwami Motoru miało wyrównany przebieg i zakończyło się remisem. Jedyną bramkę dla Górnika zdobył przedstawiciel SMS-u Mateusz Słomka. Poza nim skład "Górników" był w większości złożony z reprezentantów naszej szkoły. Szesnastu z osiemnastu piłkarzy tworzących kadrę na sparing z Motorem to uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego.


W rundzie jesiennej podopieczni Daniela Ruska zanotowali bilans sześciu zwycięstw oraz dziewięciu porażek. To uplasowało ich na siódmym miejscu w dziesięciozespołowej stawce grupy I hummel IV Ligi. Na trzy kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej łęczyński zespół nie ma już szans na awans do grupy mistrzowskiej i powalczy o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym w grupie spadkowej.


Następnym sparingowym przeciwnikiem drugiej drużyny Górnika Łęczna będzie Powiślak Końskowola (4 lutego).


Motor II Lublin - Górnik II Łęczna 1:1

Bramka dla Górnika: Mateusz Słomka


Górnik: Latała (SMS) - Słomka (SMS), Sienicki (SMS), Mołodecki, Bronowicki (SMS), Pendel (SMS), Koza (SMS), Małyska (SMS), Szałachowski (SMS), Żabiński (SMS), Błaziak (SMS)

Ponadto zagrali: Dylewski (SMS), Dziurian (SMS), Kudła (SMS), Wronka (SMS), Mroszczyk (SMS), Choina (SMS) oraz jeden zawodnik testowanyfot. Motor Lublin


Comments


bottom of page