top of page

Aleksandra Posiewka przedłużyła kontrakt z Górnikiem

Aleksandra Posiewka pozostanie zawodniczką GKS Górnika Łęczna. Tegoroczna maturzystka łęczyńskiego SMS-u przedłużyła swoją umowę z aktualnymi wicemistrzyniami Polski o dwa lata, do końca sezonu 2024/2025.


Świeżo upieczona absolwentka naszej szkoły nie może zaliczyć ostatniego sezonu do udanych. Przez większą część rozgrywek Aleksandra leczyła kontuzję i wróciła do gry 29 kwietnia, gdy zielono-czarne mierzyły się ze Sportisem KKP Bydgoszcz. W starciu z bydgoszczankami napastniczka pojawiła się na boisku w końcówce i zdobyła swoją jedyną bramkę w minionej kampanii. Utalentowana zawodniczka przedłużyła kontrakt z łęczyńskim zespołem do końca sezonu 2024/2025, otrzymując od zarządu klubu szansę na poprawę swojego dorobku w kolejnych rozgrywkach.


- Ostatnie dwa lata były dużym wyzwaniem dla mnie oraz moich bliskich. Bardzo się cieszę, że mimo tak trudnego okresu klub mi zaufał i przedłużył ze mną umowę. Postaram się wywalczyć miejsce w pierwszym składzie i mam nadzieję, że wspólnymi siłami zrealizujemy cel, jakim jest mistrzostwo Polski - powiedziała Aleksandra Posiewka w wywiadzie dla klubowych mediów.
bottom of page