top of page

Gole Julii Piętakiewicz i Natalii Nestorowicz w sparingu Górniczek

W przedostatnim meczu kontrolnym zimowego okresu przygotowawczego piłkarki GKS-u Górnika Łęczna mierzyły się z UKS-em Ząbkovia Ząbki. Wicemistrzynie Polski nie dały szans przeciwnikom i zwyciężyły 10:1. Gole w tym spotkaniu zdobyły uczennice naszej szkoły Julia Piętakiewicz i Natalia Nestorowicz.


Zespół z Ząbek rywalizujący na zapleczu Ekstraligi z pewnością nie przystępował do starcia z zielono-czarnymi w roli faworyta. Podopieczne Roberta Makarewicza szybko przejęły inicjatywę i raz za razem pokonywały bramkarkę Ząbkovii, schodząc na przerwę przy wyniku 6:1. Po zmianie stron aktualne wiceliderki Ekstraligi kontynuowały skuteczną grę, zdobywając kolejne gole. Na listę strzelców wpisały się także reprezentantki SMS-u Julia Piętakiewicz i Natalia Nestorowicz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 10:1.


Poza strzelczyniami w sparingu wystąpiły także inne reprezentantki naszej szkoły. Na placu gry pojawiły się Milena Kazanowska, Natalia Drożyńska i Emilia Świderska.


UKS Ząbkovia Ząbki - GKS Górnik Łęczna 1:10 (1:6)

Bramki dla Górnika: Rapacka x3, Zając, Miłek, Litwiniec, Skupień, Dereń, Piętakiewicz, Nestorowicz


Górnik: Palińska (46' Zagozdon) - Bużan (60' Ratković), Kazanowska (SMS), Głąb, Zając (46' Skupień), Litwiniec (46' Kaczor), Dereń (60' Drożyńska) (SMS), Rapacka (60' Świderska) (SMS), Lefeld (60' Dębińska), Miłek (46' Piętakiewicz) (SMS), Fabova (60' Nestorowicz) (SMS)
Comments


bottom of page