top of page

Kolejny triumf juniorów młodszych

Do dziewięciu meczów swoją zwycięską serię przedłużyli rywalizujący w Lidze Wojewódzkiej juniorzy młodsi Górnika Łęczna. Tym razem zielono-czarni pokonali BKS Lublin 3:0 po bramkach Kacpra Kozy, Szymona Małyski i Oliwiera Stadnickiego.


Zawodnicy BKS-u Lublin długo wytrzymywali napór łęczyńskiego zespołu. W pierwszej połowie podopieczni Daniela Onyszki nie potrafili pokonać golkipera przeciwników i na półmetku rywalizacji mieliśmy wynik 0:0. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. W 54. minucie Kacper Koza umieścił piłkę w siatce, otwierając wynik. Zielono-czarni poszli za ciosem i kwadrans przed końcem prowadzili 2:0 po trafieniu Szymona Małyski. W końcówce Oliwier Stadnicki wpisał się na listę strzelców, ustalając rezultat tego spotkania na 3:0 dla Górnika. Drużyna z Łęcznej dominuje w Lidze Wojewódzkiej juniorów młodszych i otwiera tabelę z kompletem punktów.


W następnej kolejce Ligi Wojewódzkiej juniorzy młodsi Górnika Łęczna zagrają na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska (21 maja, 11:00).


Górnik Łęczna - BKS Lublin 3:0 (0:0)

Bramki dla Górnika: Kacper Koza, Szymon Małyska, Oliwier Stadnicki


Górnik: S. Pracz (SMS) - Wronka (SMS) (60' E. Stadnicki) (SMS), Dylewski (SMS), Pastusiak (SMS), Sienicki (SMS), Koza (SMS) (55' Słomka) (SMS), Małyska (SMS), Wachowicz (SMS) (75' O. Stadnicki) (SMS), Skotarczak (SMS), Gębicki (SMS), Głowacz (SMS) (46' Bajus) (SMS)
Comentários


bottom of page