top of page

Trampkarze starsi wywalczyli punkt w Rzeszowie

W 5. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U15 drużyna Górnika Łęczna złożona w większości z naszych uczniów rywalizowała na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Spotkanie w stolicy Podkarpacia zakończyło się remisem 1:1.


Przed tym starciem zawodnicy Stali Rzeszów mogli się poszczycić bilansem trzech zwycięstw oraz jednego remisu w pierwszych czterech meczach Centralnej Ligi Juniorów U15. Łęcznianie chcieli przerwać dobrą serię rywali i wywalczyć komplet punktów na trudnym terenie. Od początku spotkania trwała zacięta walka, lecz żadna z ekip nie potrafiła znaleźć drogi do bramki, przez co na półmetku rywalizacji było 0:0. Po zmianie stron rzeszowianie wyprowadzili szybki atak, co pozwoliło im na objęcie prowadzenia. Natomiast zielono-czarni odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. W 77. minucie Kamil Puzio wykorzystał błąd w rozegraniu defensorów Stali, ustalając wynik tego meczu na 1:1.


W następnej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U15 zawodnicy Górnika Łęczna podejmą Koronę Kielce (6 kwietnia, 14:00).


Stal Rzeszów U15 - Górnik Łęczna U15 1:1 (0:0)

Bramka dla Górnika: Kamil Puzio


Górnik: Wilk (SMS) - Idzikowski (SMS), B. Sagan (SMS) (41' Waszczuk), Stępniak (SMS), Piotrowski (41' Kamieniecki) (SMS), Porczyński (67' Kossyk) (SMS), Kołodziejczak (60' Stachorzecki) (SMS), Rabaniuk (SMS) (60' Pastwa) (SMS), Kondraszuk (67' Borkowski) (SMS), Samonek (SMS), Puzio (SMS)Comments


bottom of page