top of page

Zapisy do nowej Bursy w Łęcznej

Ruszyła rekrutacja do nowo powstającej bursy w Łęcznej. Informujemy, iż rejestracji dokonują nowi uczniowie jak i kontynuujący pobyt w bursie w Kijanach. Dokumenty można składać do 12 sierpnia 2022 r.


Jak zapisać się do bursy?

1. Należy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami:


2. Dokumenty można składać:

  • elektronicznie: bursa.leczna@gmail.com

  • pocztą tradycyjną na adres: Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej, ul. Bogdanowicza 9, 21-010 Łęczna - z dopiskiem Bursa

  • osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej


Organem prowadzącym bursę będzie Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Rekrutację w imieniu Starostwa prowadzi Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej w którego budynku mieści się również Szkoła Mistrzostwa Sportowego Górnika Łęczna.


Prosimy o zapoznanie z harmonogramem naboru, regulaminem rekrutacji oraz innym załącznikami, wypełnienie niezbędnych dokumentów oraz złożenie ich w wymaganym terminie do dnia 12 sierpnia 2022 r.


W razie jakichkolwiek pytań dotyczących nowej bursy prosimy o kontakt pod nr tel.: +48 81 531 54 64


Pragniemy zaznaczyć, że na tą chwilę nie mamy żadnych informacji co do terminu otwarcia bursy. Obecnie, w budynku bursy trwają prac budowlane, a wykonawca dokłada wszelkich starań, aby obiekt ukończyć jak najszybciej. Do momentu otwarcia nowej bursy uczniowie naszej szkoły będą korzystać z Internatu w Kijanach.Comments


bottom of page