top of page

Zapisy na stołówkęAby zapisać się na stołówkę, prosimy o kliknięcie poniższego przycisku i wypełnienia wszystkich kroków z ankiety.
Wyżywienie oferowane jest w całości przez firmę cateringową i jest dostępne od poniedziałku do piątku dla wszystkich uczniów (w tym mieszkających w bursie). Po otwarciu bursy w Łęcznej będzie również możliwość korzystania z wyżywienia w weekendy.

Wyżywienie - sposób rozliczania

Rozliczanie wyżywienia będzie się odbywać poprzez elektroniczny system e-stolowka.pl. Każdy uczeń otrzyma plastikową, dedykowaną dla siebie kartę. Przed każdym otrzymaniem posiłku będzie miał obowiązek zeskanowania karty w specjalnym czytniku znajdującym się w kawiarni. Po zeskanowaniu karty nastąpi rejestracja i wydanie posiłku. Na tej podstawie w systemie e-stolowka.pl zostanie odnotowany każdy posiłek. Rodzice/opiekunowie otrzymają dostęp do tzw. modułu e-Rodzic. Ten moduł posłuży do zamawiania i odwoływania posiłków, a także wszelkich wpłat, rozliczeń i raportów itp.
Płatności za posiłki będą regulowane wyłącznie za pomocą systemu płatności internetowych skonfigurowanego z kontem rodzica w systemie e-Rodzic. Płatności za dany (cały) miesiąc lub tydzień należy dokonać "z góry" najpóźniej w ostatnim dniu miesiąca poprzedzającego. System automatycznie przeliczy wartość wykorzystanych posiłków, również w oparciu o posiłki odwołane i tym samym automatycznie wyliczy kwotę do wpłaty na następny miesiąc uwzględniając zadeklarowane posiłki zgodnie z wybranym pakietem.Poniżej informacje harmonogramie żywienia:


BLOK A

Uczniowie zaczynający dzień treningiem

07:20

​Przekąska przed treningiem [kawiarnia klubowa]

9:50 – 10:15

Śniadanie tradycyjne + prowiant do szkoły [kawiarnia klubowa]

10:25 – 14:50

Lekcje w szkole

15:00 – 17:00

​Dwudaniowy obiad [kawiarnia klubowa]

19:00

​Kolacja [kawiarnia klubowa] / istnieje możliwość zabrania kolacji w lunchboxie po obiedzie


BLOK B

Uczniowie zaczynający dzień lekcjami


7:20 – 07:45

Przekąska, śniadanie tradycyjne + prowiant do szkoły [kawiarnia klubowa]

08:00 – 14:50

Lekcje w szkole

15:00 – 17:00

Dwudaniowy obiad [kawiarnia klubowa] / istnieje możliwość zabrania kolacji w lunchboxie po obiedzie

19:00

​Kolacja [kawiarnia klubowa] / istnieje możliwość zabrania kolacji w lunchboxie po obiedzie
Comments


bottom of page